Прикордонники зафіксували чергові спроби пропонування неправомірної вигоди

НАЗАД
06 березня 2016 10:57

Чергові спроби, за неправомірну вигоду вирішити «питання», учора зафіксували знову прикордонники Білгород-Дністровського та Бердянсько

Як уже повідомлялося, лише протягом попередньої доби співробітники Державної прикордонної служби України, зафіксували 8 фактів спроби дачі неправомірної вигоди громадянами різних країн за прийняття протиправних рішень. У всіх випадках вони отримали категоричні відмови та були передані компетентним органам. Варто зазначити, що  кількість відмов прикордонників від неправомірної вигоди у порівнянні з минулими роками постійно зростає. Загалом у 2015 році зафіксовано 275 таких фактів.

Чергові спроби, за неправомірну вигоду вирішити «питання», учора зафіксували знову прикордонники Білгород-Дністровського та Бердянського загонів.

Під час проведення перевірочних заходів у пункті пропуску «Маяки» громадянин Молдови запропонував хабар у розмірі 450 гривень прикордоннику. Таким шляхом він намагався уникнути відповідальності, адже перевищив терміни перебування на території України. А українка в контрольному пункті в’їзду/виїзду «Чонгар», що на адмінмежі,  запропонувала кошти, щоб її з дитиною пропустили до Криму без відповідних документів. Дані громадяни отримали категоричні відмови. Прикордонники факти пропонування неправомірної вигоди зафіксували та повідомили компетентним органам.

Державна прикордонна служба звертається до громадян не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками.

У разі вимагання неправомірної вигоди від вас, звертайтеся на гарячу лінію телефону служби «Довіра» (044) 527-63-63.  

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси