Прикордонники виявили розбитий безпілотник поблизу кордону з Польщею

НАЗАД
18 березня 2016 19:19

На ділянці відповідальності відділу «Краковець», що на українсько-польському кордоні, прикордонний наряд виявив розбитий коптер, який ймовірно використовувався для переміщення контрабан

Сьогодні, на ділянці відповідальності відділу «Краковець», що на українсько-польському кордоні, прикордонний наряд виявив розбитий коптер, який ймовірно використовувався для переміщення контрабанди через кордон.

Прикордонники неодноразово повідомляли про спроби зловмисників налаштувати повітряні коридори для незаконного переміщення товарів. Для цього, окрім мотодельтапланів та парапланів, вони використовують і безпілотні літальні апарати, які в змозі переносити через кордон певну кількість тютюнових виробів. До таких способів вони вдаються через системну роботу з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, що проводить Держприкордонслужба спільно і з іншими правоохоронними органами та у тісній взаємодії з прикордонниками країн ЄС.

Розбитий безпілотник прикордонники знайшли за двадцять метрів від державного кордону серед кущів. Коптер був спеціально обладнаний причіпним механізмом для переміщення невеликого вантажу, що свідчить про можливе використання його в протиправній діяльності на кордоні, зокрема для переміщення цигарок. Інших предметів та товарів поблизу знайдено не було, ймовірно він впав уже після повернення із Польщі.  

Загалом минулого року прикордонники виявили 12 літальних апаратів різного типу, які зловмисники використовували для переправлення цигарок через кордон. 9 МЛА прикордонники затримали, як самостійно так і у взаємодії із іншими правоохоронними органами, а 3 літальні апарати зазнали аварії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси