Прикордонники виявили місце можливої аварії малого літального апарату, який використовувався невідомими у контрабандній діяльності

НАЗАД
11 грудня 2015 23:47

Сьогодні увечері прикордонники Чопського загону отримали від місцевих мешканців та Національної поліції інформацію про те, що близько 19 години в районі с

Сьогодні увечері прикордонники Чопського загону отримали від місцевих мешканців та Національної поліції інформацію про те, що близько 19 години в районі села Горидняни, в 3 км від Ужгороду, та в 10 км від кордону, ймовірно, у результаті зіткнення із лінією електропередач потерпів аварію малий літальний апарат, що рухався вбік кордону.

З метою перевірки отриманої інформації та недопущення протиправної діяльності прикордонники відразу вирушили на місце ймовірної аварії та проінформували словацьких колег.

На даний момент на місці події знайдено тільки фрагменти лопасті мотодельтаплану та встановлено, що за невеликий час після зіткнення до місця аварії підїхав автомобіль з причепом. Його пасажири забрали уламки. Наразі в області оголошено операцію "Перехват". Пошук причетних осіб триває.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси