Прикордонники в котрий раз відмовилися від «дарунків» громадян

НАЗАД
28 лютого 2017 15:02

За минулу добу прикордонники в котрий раз дали категоричні негативні відповіді на питання окремих громадян про можливість «домовитись» чи отримати сприяння в перетині кордону.

За минулу добу прикордонники в котрий раз дали категоричні негативні відповіді на питання окремих громадян про можливість «домовитись» чи отримати сприяння в перетині кордону. Деякі наші співітчизники та гості України досі не розуміють, що закони написані для всіх однаково і підлягають неухильному виконанню, та продовжують намагатися підкупити співробітників Держприкордонслужби.

Тільки у вчора відбулось п’ять таких спроб, що мали місце майже на всіх напрямках кордону. Хабарі пропонували прикордонникам Львівського, Білгород-Дністровського, Ізмаїльського, Херсонського та Харківського прикордонних загонів, а громадянами, що проявляли незаконні наміри були троє громадян Молдови та по одному з Туреччини і Таджикистану. Кошти мали різноманітний номінал, це і майже 100 польських злотих, 50 євро, 50 і 400 гривень та 500 рублів РФ.  

Варто відмітити, що з початку року прикордонникам майже 200 разів намагалися надати неправомірну винагороду особи, які перетинали державний кордон України, а також нагадати, що дані неправомірні дії тягнуть за собою кримінальну відповідальності.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси