Прикордонники спільно з колегами із Словаччини затримали порушників кордону

НАЗАД
06 березня 2016 12:37

Державна прикордонна служба України у взаємодії із правоохоронними органами суміжних країн продовжує вживати оперативні заходи з метою протидії протиправн

Державна прикордонна служба України у взаємодії із правоохоронними органами суміжних країн продовжує вживати оперативні заходи з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні. Тісна взаємодія уже неодноразово давала позитивні результати.  Також з метою вдосконалення практичних вмінь та теоретичних знань охоронців кордону  здійснюються навчання по спільному патрулюванню.  Нещодавно відпрацювання злагоджених дій проводилися на українсько-словацького кордону, а учора на цій ділянці прикордонниками  здобуті навики були реалізовані на практиці. В у результаті проведених спільних заходів та злагоджених дій прикордонників України та Словаччини вдалося затримати порушників, які намагалися незаконним шляхом перетнути державний кордон.

Прикордонники Чопського загону отримали оперативну інформацію від словацьких колег, про те що вони  виявили  в камери спостереження двох невідомих осіб, які зі Словаччини йдуть в Україну.  Прикордонні наряди  з обох сторін кордону відразу вибули на місце можливого порушення та з метою  затримання невідомих осіб.  Для їх пошуку було залучено службову собаку, яка взяла слід й вказала напрямок руху правопорушників. Помітивши переслідування порушники вдалися до втечі по гірських схилах. На вимогу зупинитися особи не реагували, тому прикордонники вимушені були зробили попереджувальні постріли вгору з травматичного пістолета. Та втікачі лише пришвидшили біг.  Зрештою порушників вдалося наздогнати. Під час затримання зловмисники чинили опір. Втікачами виявилися мешканці сіл Великоберезнянського району Закарпатської області. Документів  при собі не мали, адже під час втечі повикидали їх у лісі.

Відносно порушників прикордонники склали протокол по ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) та ст. 185-10 (Злісна непокора) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Подальшу їх долю буде вирішувати суд.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси