Прикордонники проводять бойове злагодження з оборони узбережжя Азовського моря

НАЗАД
19 лютого 2019 11:46

Сили та засоби Донецького прикордонного загону зі складу угруповання протидесантної оборони Об’єднаних сил продовжують нарощувати бойові спроможності по відбиттю ворожого вторгнення з боку Азовського моря.

Варто відмітити, що за розпорядженням командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва заходи з підвищення рівня бойової підготовки проводяться регулярно. І цього разу прикордонники відпрацювали повний спектр завдань на черговому етапі навчань по злагодженню дій та удосконаленню рівня взаємодії мобільних протидесантних груп.

Так, днями в одному з десантно-небезпечних районів відпрацьовано тактичні епізоди захисту від атаки противника з моря. Під час навчань були змодельовані ймовірні дії противника на усіх етапах проведення ним десантної операції.

Складові прикордонної системи берегового спостереження, діючи за загальним задумом командування протидесантної оборони, використовуючи сучасні технічні засоби виявлення та розпізнання надводних цілей, здійснили розвідку розгортання десанту противника на морському театрі.  Забезпечивши командування інформацією про марш-маневр ворога у морі, прикордонники перейшли до дій в ближньому районі охорони на стику моря та узбережжя. Корегуючи при цьому дії взаємодіючих сил по протидії підходу десанту противника до району висадки.

В ході відпрацювання подальших тактичних завдань підрозділи Держприкордонслужби України та  Збройних сил України, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, виконали бойовий маневр по знищенню десантно-висадкових засобів та недопущенню висадки першого ешелону військ противника.

За підсумками навчань дії прикордонників на береговій смузі підтвердили високий рівень особистої навченості та бойової злагодженості у складі підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил. Умотивованість особового складу підрозділів Об’єднаних сил до рішучих дій по боротьбі з російсько-окупаційними військами закріплюється постійними заходами бойової підготовки, які будуть проводитись і надалі.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси