Прикордонники припинили 6 спроб отримання неправомірної вигоди та втягування у протиправну діяльність

НАЗАД
22 квiтня 2016 13:04

П’ять випадків пропонування хабарів та спробу втягування в протиправну діяльність прикордонників припинили співробітники Держприкордонслужби минулого тижня.  

П’ять випадків пропонування хабарів та спробу втягування в протиправну діяльність прикордонників припинили співробітники Держприкордонслужби минулого тижня.  

Громадянин Болгарії намагався підкупити прикордонників Ізмаїльського загону у пункті пропуску «Виноградівка», що на Одещині. Чоловік пропонував 500 гривень за безперешкодний пропуск через кордон та не притягнення до адмінвідповідальності за перевищення терміну перебування в Україні на 220 діб. 

Двічі наші співвітчизники пропонували хабарі прикордонникам  Бердянського загону у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар», що на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.  Громадянка України пропонувала грошову винагороду у розмірі  200 гривень за пропуску дитини  2011 року народження без документу на право перетину  адмінмежі. А  інший громадянин України запропонував  гроші за швидке проходження всіх контролюючих служб через цей контрольний пункт.

У пункті пропуску «Бачівськ» прикордонникам Сумського загону неправомірну вигоду пропонували двоє іноземців. Громадянин Молдови за безперешкодний пропуск через кордон  запропонував  500 російських рублів. А громадянин  Вірменії  намагався заплатити 5 доларів США та 200 гривень з метою уникнення відповідальності за перевищення терміну перебування в Україні.

Крім того минулого тижня зафіксовано 1 спробу втягування в протиправну діяльність прикордонників відділу «Красноїльск» Чернівецького загону. До одного з прикордонників цього підрозділу звернувся місцевий мешканець з пропозицією посприяти в переміщенні тютюнових виробів через державний кордон, на що отримав від прикордонника категоричну відмову.  Про дане правопорушення поінформовано співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби та Сторожинецький відділ поліції в Чернівецькій області.

Державна прикордонна служба України ще раз звертається до усіх громадян не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби. Наголосимо, що відповідальність передбачена не лише за отримання, але й дачу хабара. Також зауважуємо, що з будь-яких питань, що стосуються діяльності Державної прикордонної служби України та її персоналу громадяни можуть звертатись на телефон  служби  «ДОВІРА» за телефоном (044) 527-63-63, або надіславши листа на електронну пошту [email protected].

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси