Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Прикордонники не допустили переміщення до Румунії понад 16 тисяч пачок сигарет
19/06/19 - 10:18

На Буковині прикордонники продовжують активно протидіяти злочинним угрупованням, які не полишають спроб переправити контрабандні тютюнові вироби до сусідньої Румунії.

Так, дві спроби переміщення тютюнової контрабанди зафіксували учора прикордонники відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону разом зі співробітниками оперативних підрозділів Західного регіонального управління Держприкордонслужби. Інформацію про можливу протиправну діяльність надали оперативні співробітники. В обох випадках з появою прикордонників правопорушники вдавалися до втечі, залишивши свій товар. Щоб зупинити контрабандистів прикордонникам довелося зробити низку попереджувальних пострілів угору. Та це не зупинило пачкарів в жодному із випадків.

В результаті перерахунку вмісту шести та десяти покинутих пакунків встановлено, що правопорушники намагалися перемістити до сусідньої країни понад 16 тисяч пачок сигарет без марок акцизного збору.

Варто нагадати, що 16 червня на ділянці цього ж підрозділу прикордонники запобігли ще одній спробі переміщення тютюнових виробів до Румунії. З появою прикордонників, аби уникнути покарання пачкарі покинули 4790 пачок тютюнових виробів та вдалися до втечі. Переслідуючи порушників, групою реагування затримано двох буковинців, причетних до протиправної діяльності.

Затриманих правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності, заходи зі встановлення інших правопорушників тривають.

Загалом з початку року на кордоні з Румунією співробітники Держприкордонслужби у 116 випадках, як в пунктах, так і на "зеленій" ділянці кордону, виявили близько 930 тисяч пачок сигарет.

 

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню