Прикордонники Чопського та Мукачівського загонів отримали Бойові прапори

НАЗАД
20 жовтня 2015 10:51

В Чопі за дорученням Президента України Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко вручив Бойові прапори військовослужбовцям Чопського та Мукачівського прикордонних загонів. Це наступні

Сьогодні в Чопі за дорученням Президента України Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко вручив Бойові прапори військовослужбовцям Чопського та Мукачівського прикордонних загонів. Це наступні прикордонні частини, які отримали дані знамена. Нагадаємо, що частина прикордонних загонів вже отримала бойові прапори під час Маршу Незалежності з рук Глави держави.

Бойові прапори очільник прикордонного відомства вручив керівникам прикордонних загонів полковникам Івану Чаплінському та  Володимиру Паршикову. На плацу за церемонією вручення прапорів спостерігав особовий склад обох прикордонних частин.

Зазначимо, що більше 900 військовослужбовців цих загонів взяли участь у виконанні завдань антитерористичної операції на сході України. Більше 30 прикордонників відзначені вищими державними нагородами, з яких троє посмертно. Історія прикордонних загонів демонструє звитягу та мужність охоронців державних кордонів. Нині військовослужбовці ефективно протидіють транскордонній злочинності спільно з прикордонними відомствами суміжних країн ЄС.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси