Прикордонники України та Польщі викрили канали переміщення осіб до країн ЄС

НАЗАД
28 лютого 2016 12:25

В результаті проведення спільних заходів  прикордонники  України та Польщі в черговий раз викрили канали незаконного переміщення осіб до країн ЄС. Викриттю каналів сприяв оперативний обмі

В результаті проведення спільних заходів  прикордонники  України та Польщі в черговий раз викрили канали незаконного переміщення осіб до країн ЄС. Викриттю каналів сприяв оперативний обмін інформацією між прикордонними підрозділами двох країн, які провели термінові оперативно-пошукові заходи та затримали порушників на гарячому.

Так, прикордонники Мостиського загону відслідкували рух громадянки України, яка намагалась поза пунктами пропуску перетнути державний кордон у Польщу на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Лопушанка». Про це негайно повідомили польську сторону. Як пояснила затримана громадянка, яку спинили українські прикордонники за кілька сотень метрів від держрубежу, для офіційного перетину кордону у неї не було документів. Прикордонники ж Польщі провели пошукові дії на своїй території та затримали навпроти цієї ділянки кордону громадянина Франції. Попередньо встановлено, що француз був оформлений на виїзд з України напередодні в пункті пропуску «Смільниця» прикордонниками Мостиського загону. За попередньою інформацією цей громадянин очікував на польській території громадянку України. Нині триває перевірка.

Крім того ще один канал переміщення осіб до країн ЄС був виявлений на ділянці відділу «Смільниця» в ході перевірки українськими прикордонниками попередніх оперативних даних та встановлення кола можливих причетних до даного правопорушення. Про це прикордонники Мостиського загону повідомили польських прикордонників,  в результаті чого порушників було затримано під час реалізації їхнього злочинного задуму. В автомобілі «ВМW Х-5», яким вони  прямували, знаходились як організатори, так і особи, яких вони переправляли. Всього в автомобілі було 2 громадян Швеції, 3 громадян Росії та 1 особа без документів. Попередньо встановлено, що всі вони є вихідцями із Чечні. По даному правопорушенню також триває додаткова перевірка.

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси