Прикордонниці Влада та Марина Алексіїви вибороли «золото» Кубка світу з артистичного плавання

НАЗАД
07 травня 2023 09:32

На змаганнях Кубка світу з артистичного плавання у французькому Монпельє Влада та Марина Алексіїви стали чемпіонками у довільному дуеті з рекордною сумою балів — 370.2791.

Це перша золота медаль спортсменок у дуеті на цьогорічних Кубках світу. На етапі змагань в Канаді вони двічі стали срібними призерками.

Сестри Алексіїви впевнено випередили тандем з Японії, які вибороли «срібло», та синхроністок з Великої Британії, які посіли третє місце.

Зазначимо, що Марина та Владислава Алексіїви – бронзові призерки Олімпіади-2020 в Токіо. На рахунку сестер 3 золоті медалі ЧС, та 9 нагород вищого ґатунку на чемпіонаті Європи.