Правоохоронці Сумщини викрили лікарку, яка за 30 тис. грн «знаходила» у військовозобов’язаних серйозні захворювання

НАЗАД
08 квiтня 2024 17:23

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури повідомлено про підозру завідувачці інфекційного відділення одного з медичних закладів Дніпропетровської області, яка за неправомірну вигоду вносила до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про стан здоров’я військовозобов’язаних (ст. 368 та ст. 366 КК України).

За даними слідства лікарка у січні 2024 року склала та видала пацієнту виписку з медичної карти стаціонарного хворого про наявність у нього низки захворювань, які є підставою для подальшого визнання його непридатним до військової служби. Свої послуги лікарка оцінила в 30 тис. грн.

Нагадаємо, що 7 лютого 2024 року повідомлено про підозру жителю м. Білопілля Сумського району за фактом організації схеми незаконного переправлення чоловіків через державний кордон України, підбурювання до надання неправомірної вигоди та незаконного обігу вогнепальної зброї і бойових припасів (ч. 3 ст. 332, ч. 4 ст. 27/ч. 1 ст. 369, ч. 2 ст. 28/ч. 1 ст. 263 КК України) – http://surl.li/sjphp

Підозрюваний влаштовував військовослужбовців або військовозобов’язаних в медичні заклади Дніпропетровської області. Після нібито лікування, пацієнти отримували виписки із завідомо неправдивими відомостями щодо наявності у них серйозних захворювань. У подальшому це було підставою для визнання осіб непридатними до військової служби, відтак ухилянти отримували можливість виїжджати за межі України. Також було задокументовано факт продажу підозрюваним за 1 тис. 200 доларів США автомата Калашникова з 1 магазином до нього та 30 набоями.

Досудове розслідування здійснюються військовослужбовцями Головного оперативно-розшукового відділу Сумського прикордонного загону, слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області у взаємодії зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань у Сумській області.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси