Поблизу кордону з Румунією прикордонники виявили двох псевдоволонтерів та їх провідника

НАЗАД
22 березня 2024 11:47

Трьох українців, які мали намір за фіктивними документами перетнути кордон, виявили прикордонники Мукачівського загону поблизу кордону з Румунією.

На одному із контрольних постів наряд відділення «Хижа» зупинив автомобіль «Тойота» під керуванням мешканця Запорізької області. Окрім водія в автівці перебували ще двоє чоловіків – жителі Київщини.

Усі троє назвалися працівниками волонтерської організації. Двоє з них надали документи, за якими збиралися перетинати кордон в пункті пропуску «Дякове», начебто з метою подальшого отримання волонтерської допомоги за кордоном.

Під час перевірки документів та опитування чоловіків, оперативники з’ясували, що надані ними посвідчення волонтерів та наказ благодійного фонду про відрядження є фіктивними. За виготовлення таких документів кияни заплатили супроводжуючому їх водієві 8 тисяч доларів США.

Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.

Правопорушників передали співробітникам поліції. Наразі співробітники оперативно-розшукового підрозділу Мукачівського загону встановлюють коло осіб, причетних до організації незаконної подорожі псевдоволонтерів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси