Питання ефективної протидії новим загрозам на кордоні обговорили українські та міжнародні експерти

НАЗАД
27 лютого 2016 18:11

Впродовж 25-26 лютого у Києві проходив семінар: «Подолання безпекових ризиків на кордонах України через кращі практики належного врядування&

Впродовж 25-26 лютого у Києві проходив семінар: «Подолання безпекових ризиків на кордонах України через кращі практики належного врядування». Співорганізаторами заходу виступили: Інститут Костюшка, Польський аналітичний центр, Український інститут публічної політики, а також Офіс зв’язку НАТО в Україні та Державна прикордонна служба України.

Мета семінару – розробка конкретних рекомендацій для українських інституцій щодо зменшення безпекових ризиків на державному кордоні.

Участь у заході взяли керівництво та офіцери адміністрації Держприкордонслужби, Народні депутати України Віктор Чумак та Ірина Фріз, представники Інституту Костюшка та Офісу зв’язку НАТО. В ході дводенної дискусії обговорювалися питання міграційної кризи в Європі та тих превентивних заходів, яких вживає Україна, гібридної війни, протидії корупції та інтегрованого управління кордонами.

В цілому учасники відзначили, що Державна прикордонна служба робить значні зусилля для того, аби підвищувати рівень протидії злочинності на державному кордоні та боротьби із корупцією. Особливу увагу учасники звернули на поглиблення співпраці між Держприкордонслужбою та колегами із країн ЄС і результати спільних прикордонних операцій, проаналізували ризики, які виникли у зв’язку із агресією Російської Федерації на сході та півдні України, а також відзначили той вагомий внесок, який робить Держприкордонслужба і Україна в цілому в питаннях інтеграції у європейську систему безпеки.  

Підсумовуючи результати конференції Народний депутат України Ірина Фріз зазначила, що серед основних питань, які потрібно вирішити Держприкордонслужбі та де потрібні допомога і держави, і міжнародних інституцій, це завершення демаркації кордону на усіх ділянках, його інженерне облаштування, а також вирішення питання належного фінансування відомства.

На завершення усі учасники дійшли узгодженої думки, що такі конференції варто проводити і надалі.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси