Петро Цигикал: «Ми не бачимо для себе іншого шляху, окрім руху до кращих європейських стандартів»

НАЗАД
24 сiчня 2019 13:43

Сьогодні, 24 січня, в Києві відбулася перша зустріч Голови Держприкордонслужби України Петра Цигикала з Генеральним директором Міжнародного центру розвитку міграційної політики (ICMPD) Міхаелем Шпінделєггером.

Очільник українського прикордонного відомства висловив впевненість, що зустріч сприятиме посиленню прикордонної безпеки, укріпленню національного та регіонального потенціалу для вирішення завдань у  сфері міграції.

«Ми відкриті перед нашими європейськими партнерами і співробітництво з Міжнародним центром розвитку міграційної політики знаходиться на досить високому рівні. Воно триває не один рік і є надзвичайно важливим для нас», - наголосив Петро Цигикал.

У свою чергу Міхаель Шпінделєггер зазначив, що міжнародна організація готова надати допомогу прикордонному відомству України в усіх сферах, де необхідна підтримка іноземних партнерів.

«Враховуючи перспективні плани ЄС щодо започаткування широкомасштабного проекту у сфері міграції в Україні, співпраця з Державною прикордонною службою України є важливим пріоритетом діяльності Міжнародного центру розвитку міграційної політики. Сподіваємося, ми дуже скоро перейдемо в площину практичного співробітництва», - сказав керівник Міжнародного центру розвитку міграційної політики.

Відмітимо, Міжнародний центр розвитку міграційної політики заснований як механізм підтримки для неофіційних консультацій та надання експертних послуг у сфері багатостороннього співробітництва з питань міграції та притулку. Організація співпрацює з 25 державами і міжнародними організаціями, а також має статус спостерігача. Її діяльність сфокусована на реалізації проектів з питань міграційної політики в Європі, країнах ЄС, Африці, Центральній Азії та на Близькому Сході, а також в Південній Америці. При цьому ICMPD є ключовим гравцем в Європі в області міграції, співробітництва з опрацювання інноваційних концепцій і таких механізмів як комплексне управління кордонами.

У ході зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.

«Для нас є актуальними виклики, пов’язані із нелегальною міграцією, перш за все на європейському просторі. У врегулюванні цієї проблеми ключове значення відіграє розвиток комунікації з міжнародними інституціями та організаціями, які переймаються цією проблематикою», - відмітив Голова Держприкордонслужби.

Він додав: «Ми не бачимо для себе іншого шляху, окрім руху до кращих європейських стандартів».

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси