Пасажиро-транспортний потік на ділянці західного кордону

НАЗАД
17 вересня 2022 09:51

Минулої доби, 16 вересня, західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнуло 84 тисячі осіб, що на 14 тисяч осіб більше, ніж попередньої доби.

Також протягом минулої доби прикордонники оформили 20 тисяч транспортних засобів, що на дві тисячі більше ніж протягом 15 вересня.

Як в Україну, так із  України прослідувало по 42 тисячі осіб.  Із тих, хто прибув в Україну - більше 38 тисяч наших співвітчизників, решта іноземні громадяни.

Майже 26 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, інші прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

Крім того, минулої доби було оформлено 111 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) ви можете на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються що три години.

Звертаємо увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси