Пасажиро-транспортний потік до окупованого Криму в червні зменшився майже удвічі

НАЗАД
29 червня 2016 11:30

Пасажиро-транспортний потік на адміністративній межі практично сталий, однак у порівнянні з минулим роком спостерігається тенденція до його зменшення.

Пасажиро-транспортний потік на адміністративній межі практично сталий, однак у порівнянні з минулим роком спостерігається  тенденція до його зменшення.

Так, у червні адміністративну межу перетнуло близько 180 тисяч громадян, що на 60 тисяч менше ніж за цей же період у 2015 році. Також  зменшився майже у два рази потік транспортних засобів – 32 тисячі у 2016 року проти 62 тисяч у 2015 році. Тобто, інформація про, нібито, навалу відпочиваючих із материкової України до тимчасово окупованого Криму, що періодично розповсюджується проросійськими ЗМІ, не відповідає дійсності.

Не зважаючи на зменшення пасажиро-транспортного потоку, у КПВВ на адмінмежі періодично спостерігається скупчення автотранспорту. Причиною цього є, перш за все, дії окупаційної влади в Криму, які нерідко припиняють  пропускні операції або оформляють дуже повільно, тим самим штучно створюючи черги.

Державна прикордонна служба України просить громадян України не забувати, що Крим є тимчасово окупованою територією України та ретельно все зважити перед плануванням поїздки до півострова.

В свою чергу Держприкордонслужба на всіх контрольних пунктах на адміністративній межі з ТОТ АР Крим, а саме: «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» створила додаткові робочі місця та збільшила кількість прикордонних нарядів задля комфортного та безпечного пропуску громадян в обох напрямках.  

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси