Особи причетні до переміщення сигарет на Закарпатті намагаються чинити тиск на прикордонників

НАЗАД
03 серпня 2015 13:43

Державна прикордонна служба України на виконання доручень Президента України здійснює комплекс заходів направлений на протидію протиправній діяльності на

Державна прикордонна служба України на виконання доручень Президента України здійснює комплекс заходів направлений на протидію протиправній діяльності на державному кордоні. Ця робота проводиться у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами. Неодноразово правоохоронцями затримувалися значні партії контрабандних сигарет та групи незаконних мігрантів.

Однак особи, які причетні до протиправної діяльності не бажають полишити свій «бізнес». Натомість вони намагаються чинити тиск на співробітників Державної прикордонної служби України, сподіваючись, що у такий спосіб в подальшому їм не перешкоджатимуть займатися протиправною діяльністю.

Подібного тиску зазнав один з військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону. Інспектор прикордонної служби був побитий 3 особами, які проникли в його приватне помешкання. Правоохоронця з різними тілесними ушкодженнями доправили в районну лікарню, де йому надали необхідну медичну допомогу. По даному факту поінформовано підрозділ МВС в Закарпатській області. За даним фактом інформацію внесено в ЄРДР з кваліфікацією за ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». Також попередньо встановлено, що напад, можливо, скоїли 3 місцевих жителів, які причетні до контрабандної діяльності на державному кордоні. 27 липня військовослужбовець у складі прикордонного наряду завадив спробі контрабандного переміщення 12 пакунків тютюнових виробів, а порушники тоді втекли кинувши свою ношу.

Крім того, як вже повідомлялося, на минулому тижні погрози лунали й прикордонникам відділу «Ділове» Мукачівського загону. Вони також завадили спробі переміщення через кордон контрабандних тютюнових виробів. Після затримання 4 пакунків з сигаретами до одного з військовослужбовців під’їхав місцевий житель, який поводив себе досить агресивно та почав погрожувати, обіцяючи навіть підпалити будинок. По даному факту поінформовані компетентні органи, а інформацію внесено в ЄРДР.

По всім подібним випадкам прикордонне відомство проводитиме перевірки та захищатиме права військовослужбовців, які сумлінно охороняють інтереси нашої держави. Порушники, які вдаються до погроз прикордонникам,  не залишаться поза увагою співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби та правоохоронних органів і будуть притягуватися до кримінальної відповідальності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси