Охоронці рубежів чотирьох прикордонних загонів відзначили 23-річницю з дня заснування частин

НАЗАД
20 жовтня 2015 18:21

Сьогодні, 20 жовтня 2015 року в управліннях Луцького, Харківського, Сумського та Луганського прикордонних загонів відбулись урочистості з нагоди 23-річниці створення частин

Сьогодні, 20 жовтня 2015 року в управліннях Луцького, Харківського, Сумського та Луганського прикордонних загонів відбулись урочистості з нагоди 23-річниці створення частин.

Саме цього дня,  у  1992 році  на виконання розпорядження Президента України та наказу Голови Держкомітету – Командуючого Прикордонними військами України були створені прикордонні загони, які невдовзі приступили до охорони державних рубежів.

З нагоди Дня частини, при управліннях  прикордонних загонів сьогодні відбулись урочистості. Крім того, за участі керівництва області в управлінні Сумського прикордонного загону було відкрито стелу пам’яті, яка відображає історичний шлях загону. В бойовій обстановці зустріли річницю створення також  військовослужбовці Луганського прикордонного загону, які охороняють ділянку українсько-російського кордону та несуть службу  вздовж лінії розмежування.

З перших днів російської агресії прикордонники на Луганщині першими мужньо стали на захисті східних рубежів нашої держави. На початку червня минулого року Луганський прикордонний загін був атакований сотнями терористів. Перебуваючи понад дві доби під масованим обстрілом із мінометів, гранатометів і крупнокаліберних кулеметів охоронці рубежів не здались та проявили героїчну мужність і витримку.

В цей день прикордонники хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими воїнами в зоні проведення АТО, а також нагородили кращих військовослужбовців грамотами та відомчими відзнаками.

Загалом у ході урочистостей за зразкове виконання військового та службового обов’язків правами начальників прикордонних загонів було заохочено майже 250 прикордонників.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси