Обмеження на лінії розмежування. Окупанти завертають людей навіть за особливих обставин

НАЗАД
11 травня 2020 11:46

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції на Донбасі продовжують діяти тимчасові обмеження на перетинання лінії розмежування.

Зважаючи на урядове рішення продовжити загальнодержавний карантин до 22 травня, обмеження на перетинання лінії розмежування триватимуть й надалі - до окремого розпорядження. Нагадаємо, вони вводяться відповідним наказом Командувача об’єднаних сил. 
За дії цих обмежень перетнути лінію розмежування можливо лише за окремим рішенням Командувача об’єднаних сил при вагомих причинах гуманітарного характеру, або за критичних життєвих обставин. Так, з 22 березня Командувач об’єднаних сил надав 283 таких індивідуальних дозволи. Основна частина – 236 позитивних рішень – були надані для перетину лінії розмежування в КПВВ «Станиця Луганська». 
Часом люди, які їдуть на окуповану територію під тиском критичних життєвих обставин, не можуть перетнути лінію розмежування навіть за наявності позитивного рішення Командувача об’єднаних сил. Більш як два десятки осіб, яких українські прикордонники за окремими рішеннями пропустили, проросійські бойовики завертали в «сіру зону». Співробітники Держприкордонслужби оперативно забезпечували повернення таких громадян на контрольовану територію. 
Просимо громадян, які планують перетинати лінію розмежування, врахувати карантинні обмеження та дії представників незаконних збройних формувань. Державна прикордонна служба України буде оперативно інформувати про зміни в режимі роботи КПВВ. 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси