НЗФ припинили пропуск громадян через лінію зіткнення в межах дорожнього коридору «Горлівка-Бахмут»

НАЗАД
16 червня 2018 08:50

Завчасної інформації про припинення пропуску через моніторингову місію ОБСЄ чи спільний центр координації та контролю за припиненням вогню представники НЗФ не надавали.

Сьогодні, 16 червня 2018 року, всі КПВВ в районі операції Об’єднаних сил розпочали свою роботу в штатному режимі згідно літнього графіку роботи о 06.00.

Однак, вже в 06.25 прикордонники, які діють у складі Об’єднаних сил та здійснюють свою діяльність в КПВВ «Майорське», отримали інформацію від осіб, що намагались перетнути лінію зіткнення в напрямку до тимчасово окупованих територій України, про те що представники незаконних збройних формувань відмовили їм у пропуску з причин проведення ремонтних робіт.

Варто зауважити, що будь-якої завчасної інформації про припинення пропуску через моніторингову місію ОБСЄ чи спільний центр координації та контролю за припиненням вогню представники НЗФ не надавали.

З метою безпеки громадян та недопущення провокацій з боку НЗФ, рішенням Об'єднаного командного пункту Об’єднаних сил роботу КПВВ «Майорське» тимчасово припинено. Державна прикордонна служба України наголошує про можливі ускладнення при перетинанні лінії зіткнення з боку тимчасово окупованих територій Донецької області та врахування цієї інформації при плануванні маршрутів подорожей через інші контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення.

Підрозділами Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби вжито додаткових заходів щодо посилення напрямків в межах дорожніх коридорів «Донецьк-Курахово», «Донецьк-Маріуполь». В КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» збільшено склад змін прикордонних нарядів для унеможливлення прогнозованого великого накопичення осіб і транспортних засобів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси