Незабаром у Харкові відкриється ще один медичний заклад Держприкордонслужби

НАЗАД
18 липня 2017 15:12

Поряд з військово-медичними клінічними центрами в Одесі й Львові, на базі Східного регіонального управління невдовзі відкриється ще один лікувальний заклад – госпіталь Державної прикордонної служби України з місцем розташування в м. Харків, будівництво як

Державна прикордонна служба України продовжує послідовне удосконалення системи охорони здоров’я відомства.

Поряд з військово-медичними клінічними центрами в Одесі й Львові, на базі Східного регіонального управління невдовзі відкриється ще один лікувальний заклад – госпіталь Державної прикордонної служби України з місцем розташування в м. Харків, будівництво якого було розпочато у 2015 році. Днями заклад вже отримав ліцензію Міністерства охорони здоров’я на провадження господарської діяльності з медичної практики.

В поліклінічному відділені цього медичного закладу Держприкордонслужби незабаром будуть вести прийом фахівці вузьких спеціальностей з терапії, отоларингології, офтальмології, ендокринології, кардіології, дерматології, наркології і психіатрії, стоматології та іншої направленості. Передбачено створення кабінетів функціональної діагностики, кабінету УЗД, рентгенографії та томографії, сучаснішої клінічної лабораторії, блоку для приготування їжі та їдальня.

Найближчим часом розпочнеться будівництво другого корпусу госпіталю, в якому буде розташовуватись діагностичний корпус на 50 осіб, хірургічне відділення з операційним блоком та реанімацією, що є актуальним в умовах ведення антитерористичної операції.    

Наразі триває кропітка робота щодо набору високопрофесіоний кадрів як серед лікарів, так й середнього та молодшого медперсоналу, а також облаштування кабінетів та палат.

Лікарів та медичний персонал також не обійшли увагою – для них створені належні умови для праці: комфортні кабінети та місця відпочинку.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси