Навчання спецпризначенців завершилися на Черкащині

НАЗАД
30 березня 2021 10:36

На базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби імені генерал-майора І.Момота завершилися курси підвищення кваліфікації особового складу відділів прикордонної служби типу «С».

Участь у тритижневих навчаннях взяли прикордонники з Луганського, Ізмаїльського та Луцького прикордонних загонів.

Метою підготовки являлося набуття спеціальних знань та фахових навичок, необхідних для якісної протидії незаконній діяльності в ході виконання спеціальних завдань з охорони державного кордону.

Близько 60 військовослужбовців підвищували власний рівень професійної підготовки, відпрацьовуючи вправи з тактико-спеціальної, спеціальної вогневої, фізичної підготовки та тактичної медицини.

Моделюючи різни ситуації та сценарії, прикордонники відточували навички виконання спецзаходів з фізичного затримання осіб в приміщеннях та на місцевості.

Із заходом сонця, озброївшись пістолетом та автоматом, увімкнувши ліхтарів, вони вражали нерухомі цілі. А під час курсу з «Тактичної медицини» військовослужбовці працювали над основними принципами надання домедичної допомоги в секторі обстрілу. Навчалися надавати допомогу в секторі укриття, звертаючи особливу увагу на відпрацювання алгоритму MARCH.

Свій курс специ завершили проведенням комплексного тактичного навчання.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси