(ВІДЕО) Напакований сигаретами мікроавтобус вилучили на кордоні з Угорщиною

НАЗАД
20 серпня 2020 09:02

Чималу кількість тютюнових виробів намагався незаконно перемістити через українсько-угорський кордон 59-річний українець.

Під час огляду мікроавтобуса «Mercedes» української реєстрації, що прибув учора ввечері у пункт пропуску «Тиса», прикордонники Чопського загону помітили зміни у конструкції автомобіля.

Транспортний засіб було поглиблено оглянуто. У ході перевірки прикордонний наряд спільно з митниками виявив у мікроавтобусі сховки для переміщення контрабандних товарів. Під обшивкою задніх дверцят та багажного відділення помістили 400 пачок сигарет, які намагалися поза контролем провезти до країн ЄС.

Після завершення необхідних процесуальних заходів приховані від прикордонно-митного контролю тютюнові вироби та мікроавтобус «Mercedes» 2006 року випуску було вилучено у відповідності до чинного законодавства. Загальна сума оцінки склала понад 366 тисяч гривень.

Нагадаємо минулої доби на кордоні з Румунією в українця вилучили ще один мікроавтобус марки «Мерседес».

Автомобіль прямував до сусідньої країни через пункт пропуску «Дякове». Однак службовий собака прикордонників винюхав у ньому сховок сигарет.  41-річний громадянин України приховав 670 пачок курива різних марок у підлозі транспортного засобу. Тютюнові вироби та транспортний засіб у нашого співвітчизника вилучили. Загальна сума оцінки конфіскату склала майже 600 тисяч гривень.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси