Національна академія Держприкордонслужби відзначає 23-річчя з дня заснування

НАЗАД
11 грудня 2015 12:02

Учора у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначили 23-річчя заснування закладу.   

Учора у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначили 23-річчя заснування закладу.   

Інститут прикордонних військ України було створено у грудні 1992 року, а на його базі через три роки – академію. Зараз академія - це багатопрофільний навчальний заклад, потужна кузня кадрів Держприкордонслужби. В академії одна з найкращих навчально-матеріальних баз та професорсько-викладацький склад. За роки існування із стін академії  вийшло і успішно проходять службу у підрозділах Державної прикордонної служби України та інших правоохоронних органах понад 10 тисяч випускників.

- Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію у країні, перед Академією стоять нові завдання з підготовки захисників рубежів, адже зараз формується новий тип військового, який захищає Батьківщину в умовах бойових дій. На жаль, під час проведення антитерористичної операції  67 прикордонників загинули. Ми будемо вічно пам’ятати їх подвиг. Надалі ми будемо відновлювати наші кордони, просуватися до європейських стандартів, розвивати співробітництво з нашими стратегічними партнерами та надійно охороняти Батьківщину, - сказав під час свого виступу генерал-лейтенант Олег Бляшенко, який прибув в навчальний заклад.

На базі Національної академії Держприкордонслужби України постійно проводяться навчальні тренінги, семінари та конференції. Одна з них, VIII Всеукраїнська науково-практична конференція, розпочалася учора.

У заході взяли участь представники  Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Національної гвардії, Державної фіскальної служби України. Крім цього до конференції долучилися представники Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді Національної безпеки і оборони України, ректори вищих навчальних закладів України та міста Хмельницького, провідні науковці з інших навчальних закладів та наукових установ України.  Також на заходи прибули представники Навчального Центру Прикордонної варти Республіки Польща м. Кентшин.

Загалом участь у конференції взяли представники із 62 навчальних закладів та установ України, серед яких 52 доктори та 204 кандидати наук.

Учасники заходу провели обговорення стану та перспектив розвитку освіти і науки у вищих навчальних закладах, апробацію результатів наукових досліджень  та  обмінялися інформацією з питань  освітнього та наукового забезпечення діяльності правоохоронних органів України. Серед найбільш актуальних проблем, які обговорювалися під час конференції, стали питання, які є у сфері забезпечення національної безпеки України, аспекти конструювання, експлуатації та модернізації озброєння і військової техніки та інженерно-технічних засобів, психологічні аспекти діяльності силових структур держави, модернізація фахової підготовки та формування професійної компетентності майбутніх фахівців тощо.

         

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси