На Закарпатті виявили більше 80 пакунків з контрабандними тютюновими виробами

НАЗАД
26 сiчня 2016 10:50

На Закарпатті триває системна робота з протидії переміщенню через державний кордон тютюнових виробів, в тому числі й з виявлення місць їх накопичення. Дан

На Закарпатті триває системна робота з протидії переміщенню через державний кордон тютюнових виробів, в тому числі й з виявлення місць їх накопичення. Дані заходи проводяться у тісній взаємодії Держприкордонслужби з іншими правоохоронними структурами.

Зокрема, 12 ящиків сигарет були виявлені прикордонниками на ділянці відділу «Ділове» Мукачівського загону. Про наміри наших співвітчизників незаконно переправити в Румунію цигарки охоронці кордону дізналися з оперативних джерел. Група реагування, що виїхала на місце, за 200 метрів від держрубежу виявила пакунки з тютюновими виробами та одного чоловіка, який зізнався, що за грошову винагороду погодився допомогти незнайомцю перенести тютюн до сусідньої Румунії. Решта правопорушників  втекли.

Крім того, в Виноградівському районі на території трьох приватних помешкань були виявлені 70 пакунків з тютюновими виробами. Інформацію про можливе накопичення сигарет отримали оперативні співробітники Мукачівського прикордонного загону. Перевірку, згідно з рішенням обласного Ужгородського суду, здійснювала спільна міжвідомча група до якої увійшли прикордонники, співробітники СБУ та фіскальної служби. Вартість знайдених сигарет сягає близько  620 тисяч гривень.

Виявлені тютюнові вироби вилучені представниками ДФС. Скоріш за все сигарети в подальшому планували перемістити в Румунію. Наразі встановлюється коло осіб, причетних до протиправної діяльності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси