На Закарпатті прикордонники затримали 14 вихідців з Іраку та Афганістану

НАЗАД
20 жовтня 2015 13:01

Вісьмох громадян Афганістану та можливого посібника з переправлення незаконних мігрантів, затримали вчора прикордонники Мукачівського загону

Вісьмох громадян Афганістану та можливого посібника з переправлення незаконних мігрантів, затримали вчора прикордонники Мукачівського загону. Групу «мандрівників» прикордонний наряд, який ніс службу на одному з контрольних постів спільно з співробітниками МВС зупинив для перевірки документів поблизу населеного пункту Берегове.  Під час перевірки усі затримані повідомили, що є громадянами Афганістану. Разом із нелегалами був затриманий також місцевий мешканець без документів. Зараз правоохоронці перевіряють його на причетність до сприяння у незаконному переправленню осіб через державний кордон України.

Також сьогодні вночі, на ділянці відділу «Горонглаб» Мукачівського закону прикордонний наряд, який ніс службу на спостережній вежі, за допомогою тепловізора побачив рух в бік кордону шістьох невідомих осіб. На місце виїхала група реагування, яка разом з прикордонним нарядом, за декілька сотень метрів від лінії кордону  затримала порушників. Документів при собі чоловіки не мали, але повідомили, що усі вони є вихідцями з  Іраку. Прикордонники склали протокол про адмінпорушення та доставили затриманих до прикордонного підрозділу для встановлення обставин.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси