На Закарпатті прикордонники припинили 7 спроб порушення кордону

НАЗАД
22 жовтня 2022 11:40

Впродовж минулої доби військовослужбовці Мукачівського загону у семи випадках затримали одинадцять чоловіків, громадян України призовного віку. Усі вони намагалися поза пунктами пропуску потрапити до Румунії.

Правопорушників зупинили прикордонні наряди поблизу населених пунктів Великий Бичків, Ділове, Грушово, Велятино та Яблунівка.

З метою порушення кордону на Закарпаття троє чоловіків прибули з Харківщини, двоє з Миколаївщини, двоє із Житомирщини, один із Полтави та один із Запоріжжя, ще двоє затриманих є закарпатцями. На чоловіків було складено протоколи про вчинення правопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справу скерували до суду.

Загалом протягом цього тижня прикордонники Мукачівського загону затримали 44 військовозобов’язаних чоловіків, половину із них було затримано завдяки інформації, що надійшла від офіцерів оперативно-розшукових підрозділів загону.

Крім того, у ході реалізації інформації, отриманої оперативниками, вдалось викрити шістьох переправників військовозобов’язаних чоловіків.

Наразі заходи з викриття усіх причетних до організації незаконного переправлення осіб через кордон тривають.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси