На Волині звільнили в запас ЗСУ строковиків-прикордонників

НАЗАД
24 травня 2024 14:46

У Волинському прикордонному загоні завершилися заходи з демобілізації військовослужбовців строкової служби. До рідних домівок поїхало ще майже три сотні строковиків.

З цієї нагоди учора відбулося урочисте шикування та нагородження прикордонників, котрим довелося проходити строкову службу у нелегкий для країни час. В прикордонних підрозділах вони виконували завдання близько трьох років. За цей час здружилися з колективом та стали свого роду великою родиною. Та радість повернення до рідних та близьких хлопці не приховували, хоча й сумно було залишати побратимів, з якими за період служби стали хорошими друзями.

Керівники прикордонного загону подякували військовослужбовцям за їхній вклад у надійну охорону та оборону кордону з Польщею та білоруссю в межах області, сумлінне виконання службових завдань та самовідданість.

Разом зі словами подяки прикордонники отримали грамоти від керівництва загону та органів влади й місцевого самоврядування.

Військовий капелан протоієрей Михайло Хімчак промовив молитву та благословив хлопців на подальший життєвий шлях та мирне майбутнє.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси