На Волині прикордонники зупинили двох вихідців з Африки з підробленими та чужими документами

НАЗАД
13 грудня 2015 12:18

Вихідців з Камеруну та Гвінеї, які намагалась перетнути державний кордон за підробленим та чужим паспортним документом зупинили прикордонники Луцького загону

Вихідців з Камеруну та Гвінеї, які намагалась перетнути державний кордон за підробленим та чужим паспортним документом зупинили прикордонники Луцького загону. Під час оформлення рейсового автобусу «Київ-Варшава» в пункті пропуску «Ягодин» у охоронців рубежу виникли сумніви щодо дійсності документів однієї з пасажирок, яка надала для огляду паспорт громадянки Бельгії. Під час додаткової перевірки  виявилось, що паспортний документ має ознаки підробки. Згодом затримана пасажирка повідомила, що вона є громадянкою Камеруну та мала намір таким чином потрапити до Бельгії.

Ще одного чоловіка, вихідця з Гвінеї, який прямував за чужим документом громадянина Німеччини, прикордонники зупинили сьогодні вночі під час огляду потяга «Київ - Варшава». Під час перевірки виявилось, що паспортний документ дійсний, але завдяки професійності та пильності прикордонного наряду вдалось також з’ясувати, що документ все ж не належить пред’явникові. Зі слів затриманого стало відомо, що той скористався паспортом брата, який наразі проживає в Німеччині. Зазначені громадяни  затримані до встановлення особи.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси