На Волині прикордонники отримали гумдопомогу

НАЗАД
28 листопада 2023 08:36

Спеціальну та автомобільну техніку, генератори й телеапаратуру передали меценати та благодійники для потреб охоронців кордону, за сприяння керівництва Волинської обласної військової адміністрації та Управління забезпечення примусового виконання рішень. Допомогу учора прикордонникам вручив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Отримана техніка та майно використовуватиметься в підрозділах кордону, які забезпечують охорону та оборону українсько-білоруської ділянки. Роботи з інженерного облаштування й укріплення цього напрямку активно тривають, тому додаткова спецтехніка стане у нагоді.

Задля постійного відстеження ситуації на державному кордоні в межах області прикордонний загін нарощує систему віддаленого відеоспостереження. У діючу систему будуть інтегровані й отримані телевізори.

Крім того, прикордонники отримали плаваючий транспортер. Його охоронцям кордону передали волинські рятувальники. Техніка призначена для транспортування через водні перешкоди особового складу, автомобілів, харчів тощо. Транспортер знадобиться військовим у разі виникнення на ділянці відповідальності надзвичайних ситуацій.

Прикордонники вдячні керівництву області, меценатам, благодійним організаціям та усім, хто підтримує і допомагає забезпечувати надійну охорону та оборону державних рубежів України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси