На Львівщині прикордонники знайшли у вагоні серед руди 2 тисячі пачок сигарет

НАЗАД
02 жовтня 2016 14:29

Близько 2 тисяч пачок сигарет прихованих у вагоні серед руди виявили в залізничному пункті пропуску «Володимир – Волинський» прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці

Близько 2 тисяч пачок сигарет прихованих у вагоні серед руди виявили в залізничному пункті пропуску «Володимир – Волинський» прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці. Використовуючи службового собаку натренованого на пошук тютюнових виробів прикордонники та працівники митниці здійснили огляд  вантажу, який перевозився потягом до Польщі. В одному з вагонів працівники пункту пропуску знайшли пакунки з сигаретами загальною кількістю 2 тисячі пачок. Вантаж вилучили та передали до фіскальної служби.

Ще понад тисячу пачок сигарет, які українець приховано намагався перемістити до Польщі в конструктивних особливостях транспортного засобу  прикордонники та працівники митниці виявили вчора в автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська». Під час поглибленої перевірки оглядова група знайшла сигарети під  сидінням, в панелі приладів та обшивкою автомобіля «Мерседес».

Загалом за минулу добу прикордонниками Львівського, Чопського та Луцького загонів  зафіксовано ще  4 випадки виявлення в пунктах пропуску прихованих сигарет. Водії транспортних засобів теж намагались заховати сигарети в конструктивних особливостях транспортних засобів. 

 

                 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси