На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили та затримали нелегальних мігрантів та їх переправників

НАЗАД
10 липня 2016 10:40

Сьогодні прикордонники Мукачівського загону у ході реалізації оперативної інформації запобігли спробі незаконного перетину кордону з Угорщиною громадянами Конго та Гвінеї.

Сьогодні прикордонники Мукачівського загону у ході реалізації оперативної інформації запобігли спробі незаконного перетину кордону з Угорщиною  громадянами Конго та Гвінеї.

Так, з метою недопущення незаконного перетину державного кордону прикордонники відділу «Косино», отримавши оперативну інформацію, негайно вибули до місця ймовірного порушення. Під час перевірки місцевості правоохоронці зупинили автомобіль «Рено Меган», під керуванням громадянин Алжиру. Крім водія в транспортному засобі знаходилися ще 2 громадянина  Гвінеї та один – Конго. У ході  перевірки двоє з них вдалися до втечі та направилися в сторону кордону. Однак у результаті злагоджених дій порушників відразу було затримано та в подальшому  доставлено до відділу прикордонної служби «Косино».  В ході проведення фільтраційних заходів встановлено, що затриманий громадянин Алжиру та громадянка Гвінеї на території України перебувають законно та мали намір організувати незаконний перетин кордону  вихідців з Конго та Гвінеї. 

Щодо осіб, які мали намір незаконно перетнути кордон  складено відповідні адміністративні документи. А відносно громадян, які намагались організувати незаконну подорож проінформовано компетентні органи та направлено повідомлення за ч.2 ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси