На кордоні з Польщею знову виявили коробки з фунтами стерлінгів

НАЗАД
29 травня 2021 08:33

Спробу незаконного переміщення Британських фунтів викрили прикордонники Львівського загону у пункті пропуску «Шегині».

Приховану від контролю валюту виявили у 38 річного громадянина України, який повертався з-за кордону. Під час огляду автомобіля чоловіка у прикордонників виникла підозра про можливе незаконне переміщення товарів. Було прийнято рішення про спільний з працівниками митної служби поглиблений огляд транспортного засобу у спеціально обладнаному боксі. У багажному відділі автомобіля «Мерседес»  прикордонники  спільно з митниками  у двох коробках  виявили незадекларовану валюту – 23 170 фунтів стерлінгів. За курсом Національного банку України ця сума валюти еквівалентна понад 900 тисячам гривень.

За фактом виявленої спроби незаконного перевезення валюти працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил. Порушника буде притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, схоже порушення викрили у пункті пропуску «Шегині» в жовтні минулого року. Тоді прикордонники та митники в «Мерседесі» громадянина України виявили понад 120 тис. фунтів стерлінгів, які теж були запаковані у коробки. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси