На кордоні з Польщею затримали нелегалів із Туреччини та їх переправників

НАЗАД
02 лютого 2018 14:05

На українсько-польському кордоні правоохоронці завадили переправленню нелегальних мігрантів із Туреччини та затримали двох осіб, причетних до спроби їх переміщення через держрубіж.

На українсько-польському кордоні правоохоронці завадили переправленню нелегальних мігрантів із Туреччини та затримали двох осіб, причетних до спроби їх переміщення через державний кордон.

Учора на ділянці відділу прикордонної служби «Шегині», прикордонники Мостиського загону разом із співробітниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, запобігли незаконному перетину державного кордону України двома громадянами Туреччини.

Інформацію про шукачів кращої долі прикордонники отримали від співробітників Служби безпеки, відповідно посилили охорону окремих напрямків кордону та залучили до служби додаткові резерви. Двох осіб, громадян Туреччини, затримали за 500 метрів від корону з Польщею, а вже через деякий час група силової підтримки оперативно-розшукового підрозділу прикордонників зупинила автівку із двома їх переправниками.

Громадян Туреччини затримано в адміністративному порядку, рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання кордону прийматиме суд. Стосовно осіб, причетних до спроби їх переправлення, наразі тривають оперативно-слідчі заходи, також встановлюється коло осіб, можливо, причетних до цього злочину.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси