На кордоні з Польщею можливе ускладнення руху для вантажівок через страйк польських перевізників

НАЗАД
02 листопада 2023 11:08

Про це українських прикордонників повідомили польські колеги.

За наявною інформацією, польські перевізники планують проведення тривалої акції, яка може розпочатися з 3 листопада. Під час своїх дій вони мають намір блокувати рух вантажного транспорту, що слідуватиме через українсько-польський кордон у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорохуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребене». Ускладнення руху можливе як на в’їзд до Польщі, так і на виїзд.

У свою чергу органи державної влади України вживають всіх можливих заходів для нормалізації транскордонного руху. Зокрема Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури ініціювало зустріч з усіма залученими сторонами щодо забезпечення належного пропуску через кордон транспорту.

Просимо громадян та перевізників, які планують перетинати кордон з Польщею, врахувати цю інформацію. У той же час, за наявними даними від польських колег, організатори таких дій на території Польщі не планують перешкоджати руху автобусам, транспортним засобам, що перевозять гуманітарну допомогу, швидкопсувні вантажі та ін., а також легковому транспорту.

У разі додаткової інформації, Державна прикордонна служба України інформуватиме про це на своїх офіційних сторінках.

Пропонуємо відстежувати ситуацію у пунктах пропуску на офіційному веб-сайті Держприкордонслужби, а також на сторінці у Telegram та сторінці Західного регіонального управління ДПСУ у Facebook.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси