На кордоні з Молдовою виявили двох українців з «поясами гурманів» - вони переносили на собі банки з червоною ікрою

НАЗАД
07 грудня 2021 15:17

Сьогодні прикордонники та митники України разом зі своїми колегами з Молдови у спільному пункті пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» виявили двох українців з цікавим вантажем.

Двоє громадян України – чоловіки 28 та 29 років – прямували на рейсовому автобусі «Одеса-Кишинів» в Республіку Молдова через пункт пропуску «Паланка-Маяки-Удобне», де несуть службу прикордонники Білгород-Дністровського загону.

Під час спільного українсько-молдовського прикордонно-митного контролю у чоловіків виявили 154 банки з червоною ікрою. Делікатес чоловіки несли просто на собі під одягом, примотавши до тулуба поліетиленовою плівкою.

Зі слів українців, смаколики призначалися для дідуся в РМ. Та оцінити смакові якості та корисні властивості ікри лосося і горбуші дідусю не вдасться, бо «передноворічну доставку» зірвали на українсько-молдовському кордоні. Делікатес вилучили представники митної служби Республіки Молдова.

Оскільки «геніальний план» зазнав фіаско, чоловіки відмовилися продовжувати свою подорож та повернулися на територію України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси