На Буковині співробітники Держприкордонслужби та СБУ завадили переміщенню 80 ящиків контрабандних сигарет

НАЗАД
19 березня 2016 10:58

Системна робота, що проводиться Держприкордонслужбою спільно з іншими правоохоронними органами з ліквідації злочинних схем на Буковині продовжує давати че

Системна робота, що проводиться Держприкордонслужбою спільно з іншими правоохоронними органами з ліквідації злочинних схем на Буковині продовжує давати чергові позитивні результати. Порушників відслідковують ще на підступах до кордону, аби упередити можливу протиправну діяльність.

Так, значну партію контрабандних тютюнових виробів затримала спільна міжвідомча група із зазначених співробітників Вижницького МРВ, відділу «К» УСБУ в Чернівецькій області та внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому прикордонному загону. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було отримано упереджу вальну інформацію, щодо можливого контрабандного переміщення значної кількості тютюнових виробів, тож на зловмисників вже очікували.

Мікроавтобус, у якому перевозили цигарки, зупинено в населеному пункті Берегомет, що у Вижницькому районі. Всього в автівці правоохоронці виявили 80 ящиків з тютюновими виробами марки «Марбле» без акцизного збору.

В даний час триває встановлення всіх деталей правопорушення.

Відмітимо, що спільно сплановані заходи правоохоронців з припинення контрабандних каналів лише посилюватимуться.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси