На Буковині прикордонники завадили спробі переправи понад 30 ящиків сигарет до Румунії

НАЗАД
20 липня 2016 10:35

Учора прикордонники відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону у двох випадках вилучили понад 30 ящиків тютюнових виробів, які порушники намагалися незаконно переправити через українсько-румунський кордон. Заходи реалізовувалися у тісній взаємодії із пр

Учора прикордонники відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону  у двох випадках вилучили понад 30 ящиків тютюнових виробів, які порушники намагалися незаконно переправити через українсько-румунський кордон. Заходи реалізовувалися у тісній взаємодії із правоохоронними органами суміжної держави.

Так, в одному випадку прикордонний наряд, патрулюючи прилеглу територію помітив трьох вершників на конях, які на великій швидкості промчалися в бік державного кордону. Про це одразу ж було поінформовано сусідні підрозділи та правоохоронців румунської сторони. Як результат, прикордонники відділу «Красноїльськ» у ході проведення пошукових заходів, безпосередньо біля кордону виявили 21 ящик тютюнових виробів різних марок. Неподалік також правоохоронці затримали одну невідому особу, зі слів громадянин України. Пізніше від румунської сторони надійшла інформація про виявлення ними ще 4 ящиків курива. Наразі тривають заходи з пошуку ймовірних власників покинутого краму як на території нашої країни, так і на території Румунії.

У другому випадку, перевіряючи оперативну інформацію про можливу протиправну діяльність поблизу кордону, прикордонний наряд виявив  групу осіб, що рухалась в сторону Румунії. Помітивши правоохоронців, невідомі вдалися до втечі, покидавши свої ноші. Аби зупинити втікачів прикордонникам довелося  здійснити кілька попереджувальних пострілів вгору. Поблизу місця виявлення невідомих осіб, прикордонники вилучили 11 ящиків із сигаретами марок «Compliment» та «NZ». Щодо втікачів, то наразі тривають заходи з їхнього пошуку.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси