Майже 350 військовослужбовців строкової служби присягнули на вірність Українському народові

НАЗАД
30 листопада 2019 12:47

Урочистості розпочалися на стройових плацах двох навчальних закладів прикордонного відомства з внесення Бойових прапорів.

Сьогодні, 30 листопада, у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в Оршанці та Кінологічному навчальному центрі, що в Великих Мостах, відбулися урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові військовослужбовцями строкової служби призову«ОСІНЬ-2019».

Привітати прикордонників з визначною подією завітали їх рідні та близькі, представники влади й духовенства, ветерани-прикордонники. Усі вони із захопленням спостерігали за військовим ритуалом.

Урочистості розпочалися на стройових плацах навчальних закладів з внесення Бойового прапора. З гордістю та неприхованим хвилюванням на обличчі, майже 350 військовослужбовців строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, зі зброєю в руках молоді прикордонники один за одним присягали на вірність народу України.

«Шановні військовослужбовці, охоронці кордонів! Щиро вітаю вас зі знаменною подією - прийняттям Військової присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Складання Військової присяги – це завжди знаменна подія для кожного, військовослужбовця. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги»,– привітав молоде поповнення начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба.

Присутні почесні гості також привітали прикордонників та побажали їм успіху й натхнення у службі, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону.

У ході урочистостей священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу.  

Зазначимо, що молоді воїни під час навчання  в центрах отримують теоретичні знання та практичні навички, необхідні для виконання службових обов’язків. Після закінчення навчання військовослужбовці будуть розподілені для подальшого проходження служби на державний кордон.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси