Майбутні медики пройшли поглиблений курс підготовки «Домедична допомога на полі бою»

НАЗАД
16 червня 2021 08:37

Прикордонники разом із викладачами Черкаської медичної академії взяли участь у навчаннях, основна мета яких полягала в набутті навичок надання першої медичної допомоги пораненим в умовах бойових дій.

Студенти 3-го курсу Черкаської медичної академії пройшли завершальний етап навчання за спеціальністю «Спеціальний фельдшер». Саме на базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора І.Момота майбутні бойові медики опановували поглиблений курс підготовки «Домедична допомога на полі бою».

Під час практичних занять майбутні військовослужбовці-медики освоювали процес надання медичної допомоги, звертали при цьому особливу увагу на відпрацювання алгоритму MARCH. Також вони практикувалися швидко та якісно зупиняти критичну кровотечу й евакуювати поранених із сектору обстрілу в сектор укриття.

Особливу увагу було акцентовано на маніпуляції тампонування поранення, роботі з гемостатичними засобами, відновленні прохідності дихальних шляхів, проведенні декомпресії грудної клітини та медикаментозну терапію. Адже саме ці фахівці в майбутньому у разі необхідності будуть в повному обсязі проводити зазначені маніпуляції з пораненими.

В ході візиту до Головного центру студенти також побували у Центральному музеї Держприкордонслужби України.

Іспити які найближчим часом складуть студенти, – стануть завершальним етапом навчання і надалі випускники будуть проходити службу в різних військових формуваннях нашої держави.

Бажаємо всім успіху та мирного неба над головою.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси