Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
«Мандрівники» з Туреччини затримані у Львівській області
12/05/18 - 12:20

На місце виявлення ймовірних порушників відразу вибула група реагування від підрозділу і за 300 метрів від кордону їх затримали. Розшукуваними виявилися громадяни Туреччини, 1969 та 1986 років народження.

На кордоні з Польщею прикордонники затримали чергових «мандрівників» з Туреччини.

Інформацію про невідомих, що перебували на околиці села Шегині, передали дільничному інспектору прикордонної служби пильні місцеві мешканці. Жителі села бачили як незнайомці неслов'янської зовнішності вирушили в бік кордону. На місце виявлення ймовірних порушників відразу вибула група реагування від підрозділу і за 300 метрів від кордону їх затримали. Розшукуваними виявилися громадяни Туреччини, 1969 та 1986 років народження. Прикордонники встановили, що один із них проживав в Україні певний час легально, а другий напередодні прилетів до Львова.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України, вчинену групою осіб, чоловікам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню