Луганчанин поза визначеними коридорами намагався перемістити 1,5 тонни масла, а також ковбасні вироби, сир та каву

НАЗАД
31 березня 2016 09:55

Під час несення служби неподалік лінії розмежування оперативники  Луганського прикордонного загону отримали інформацію про можливе переміщення партії товару через лінію розмежування поза встановле

Під час несення служби неподалік лінії розмежування оперативники  Луганського прикордонного загону отримали інформацію про можливе переміщення партії товару через лінію розмежування поза встановленими дорожніми коридорами.

З метою перевірки даної інформації було вислано  прикордонний наряд  від відділу прикордонної служби «Трьохізбенка».   

Вже надвечір, у ході реалізації оперативної інформації прикордонники спільно з представниками фіскальної служби на околиці н.п. Трьохізбенка, було зупинено та оглянуто транспортний засіб марки «JAC». Автівкою житель Луганщини перевозив 1500 кілограмів вершкового масла, а також ковбасні вироби, каву та сир. Загальна вага вантажу сягала 3,1 тонни. Попередньо стало відомо, що вказаний товар переміщувався з м. Сєверодонецьк з метою подальшого його незаконного переміщення через лінію розмежування на підконтрольну бойовикам територію.  

Автомобіль з товаром переданий представникам ДФС для прийняття правового рішення. Попередня сума оцінки товару складає приблизно 190 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси