Контрабандисти намагаються з безпілотників стежити за прикордонними нарядами

НАЗАД
22 квiтня 2016 13:12

Системні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, які здійснює прикордонне відомство, все частіше змушують контрабандистів вишукув

Системні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні, які здійснює прикордонне відомство, все частіше змушують контрабандистів вишукувати нові шляхи переміщення тих чи інших товарів через кордон. Крім того, злочинні елементи вдаються навіть до використання літальних апаратів з метою стеження за прикордонними нарядами, щоб корегувати «контрабандні маршрути».

Так учора увечері, дільничному інспектору прикордонної служби від представника громадської організації надійшла інформація про польоти неподалік кордону та можливе падіння невеликого безпілотного літального апарату типу планер. Його помітили на ділянці відділу прикордонної служби «Лопушанка», що охороняє гірську ділянку українсько-польського кордону в межах Турківського району Львівщини.

Відразу для виявлення планеру прикордонники направили групу реагування, організували перевірку місцевості та повідомили польських колег, адже ним могли керувати по обидва боки кордону. Невдовзі на вказаному місці було знайдено одногвинтовий саморобний безпілотний літальний апарат довжиною 125 сантиметрів та розмахом крил 280 сантиметрів. Також на ньому знаходилася антена радіоуправління та камера відеофіксації з передавачем інформації.

На даний момент тривають перевірочні заходи.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси