Іспанія підтримуватиме Україну аж до настання справедливого миру

НАЗАД
13 липня 2023 12:45

У цьому Голову Держприкордонслужби України Сергія Дейнека запевнила Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес.

Українсько-іспанська зустріч відбулася у змішаному форматі – в Україну прибули благодійники Фонду «Монастиря Санта Клари», а представники оборонного відомства Іспанії підключилися в режимі відеоконференції.

І Міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес, і директорка Фонду «Монастиря Санта Клари» сестра Люсія Карам Паділья днями відвідували базу Повітряно-космічних сил у Сарагосі, де медперсонал Держприкордонслужби навчається розгортати та експлуатувати мобільний шпиталь. Цей шпиталь від оборонного відомства Іспанії найближчим часом прибуде в Україну і допомагатиме рятувати життя та здоров’я бійців, які на передовій відстоюють незалежність України.

Учасники зустрічі акцентували, що українські воїни сьогодні відстоюють не лише незалежність нашої країни, а й цінності вільного світу та стоять на захисті усієї європейської спільноти. Іспанська сторона запевнила, що й надалі підтримуватиме Україну, зокрема прикордонників, які знаходяться як у зонах активних бойових дій, так і під постійними обстрілами на кордоні з російською федерацією. Крім мобільного шпиталю, українським прикордонникам передадуть медичні автомобілі, в тому числі броньовані, які дозволять евакуйовувати поранених із зони бойових дій.

Учасники зустрічі висловили сподівання, що війна не довго триватиме, але і після неї залишатиметься потреба у медичній допомозі воїнам.

До речі, наші військовослужбовці проходять лікування і у Іспанії. Зокрема, і цього разу сестра Люсія приїхала в Україну, щоб супроводжувати в іспанські госпіталі кількох поранених героїв. Вона запевнила, що надалі спрямовуватиме свою енергію, щоб і релігійна громада, і прості іспанці підтримували нашу країну.

Серед іншого, в планах сестри Люсії – організація концерту на підтримку України та написання книги, яка має надихати молодь Євросоюзу відстоювати принципи вільного світу так самовіддано, як це роблять українці.

Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко щиро подякував Маргариті Роблес, сестрі Люсії та всьому іспанському народові за підтримку та допомогу, які допомагають рятувати життя наших воїнів та наближати справедливий мир.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси