На кордоні з Молдовою затримали іноземця на автомобілі «BMW» з фейковими номерними знаками та радянською символікою

НАЗАД
02 сiчня 2020 13:00

У пункті пропуску «Кучурган», під час перетину кордону іноземцем на автомобілі «BMW», прикордонники одразу звернули увагу на реєстраційні номери транспортного засобу та наклеєну символіку СРСР.

В ході перевірки правоохоронці встановили, що номерні знаки автівки 1990 року випуску саморобні, а наданий на контроль технічний паспорт не встановленого зразка. Крім того, на кузові автомобіля шанувальника радянщини демонстративно була наклеєна символіка радянського союзу.

Згодом, під час огляду транспортного засобу громадянина Молдови, військовослужбовці Білгород-Дністровського загону знайшли справжні документи на авто.

По факту виявлення ознак злочинів, передбачених ст. 436-1 ККУ «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів» та ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», повідомлено компетентні правоохоронні органи. Автомобіль чоловіка вилучено та передано співробітникам Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси