Двом військовозобов’язаним чоловікам оголосили про підозру у кримінальному правопорушенні

НАЗАД
04 листопада 2022 09:06

Злочинні наміри обох чоловіків викрили прикордонники Мукачівського загону.

Двом громадян України, які намагалися незаконно перетнути кордон за підробленими документами оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ККУ «Види співучасників» та ч. 4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Так, наприкінці вересня в пункті пропуску «Вилок», інспектор прикордонного контролю під час перевірки документів виявив у паспорті 50-річного громадянина України підроблені відмітки про прийняття на консульський облік в Чехії.

Ще одного зловмисника, який намагався незаконно перетнути кордон за  підробленою довідкою про проходження військово-лікарської комісії та тимчасовим посвідченням військовозобов’язаного з ознаками підробки, виявили прикордонники в пункті пропуску «Дякове».

Наразі матеріали справ скеровані до Виноградівського районного суду в Закарпатській області.

Зауважимо, що законодавством України за використання завідомо  підробленого документа передбачена відповідальність у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або ж обмеження волі на строк до двох років.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}