Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) «ДОЗОР» Державної прикордонної служби України розширює горизонти
19/04/18 - 12:05

Для забезпечення виконання завдань в різних регіонах України розпочалось розгортання відділів спеціальних дій «ДОЗОР» з місцями дислокації в Харкові, Житомирі, Львові, Херсоні, Одесі.

Десятий Окремий Загін Оперативного Реагування – не звичайний підрозділ Державної прикордонної служби України. Його застосовують на найскладніших ділянках кордону, де зосереджена найбільше протиправна діяльність. Це і групи нелегалів, і озброєні контрабандисти і навіть потенційні терористи.

Для забезпечення виконання завдань в різних регіонах України розпочалось розгортання відділів спеціальних дій «ДОЗОР» з місцями дислокації в Харкові, Житомирі, Львові, Херсоні, Одесі.

Тренування, стрільби, відпрацювання тактичних прийомів і вдосконалення бойових навичок – так проходять службові будні у бійців.

Вже у травні цього року стартує курс відбору до лав 10-го окремого загону оперативного реагування відомства. Конкурс проводитиметься серед діючих військовослужбовців Держприкордонслужби віком до 35 років в чудовій фізичній формі, які готові служити Батьківщині в колективі міцних тілом і духом бійців. До відбору можуть бути допущені і цивільні громадяни після успішного проходження випробувань та подачі документів з укладання контракту для проходження військової служби.

Під час відбору перевірятиметься не лише витривалість та фізична підготовленість, а й моральна стійкість і вміння працювати в команді, адже в реальній небезпечній ситуації кожен може покластися тільки на товариша.

Скачати заяву та анкету можна ТУТ.

За більш детальною інформацією всі хто зацікавився можуть звертатися за номерами телефонів в різних регіонах:

в Києві       – (067) 9307209

Житомирі –  (098) 5957223

Львові        – (067) 1154407

Херсоні      – (097) 8399572

Одесі         – (095) 1855592

Харкові     – (098) 3603213

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню