Держприкордонслужба чекає мотивованих людей, котрі бажають стати на захист державного кордону

НАЗАД
16 листопада 2023 11:19

Державна прикордонна служба України запрошує охочих стати на захист України чи збудувати військову кар’єру в правоохоронному органі спеціального призначення.

Добір здійснюється як на контрактній основі, так і за загальною мобілізацією.

 Держприкордонслужба чекає мотивованих громадян України віком (від 18 до 60 років), які є фахівцями у різних галузях, але готові стати на охорону та захист державного кордону.

Усіх прийнятих за мобілізацією направляють на навчання. Новобранців готують як у навчальних центрах ДПСУ, так і за межами країни - у центрах підготовки країн-партнерів. Термін навчання залежить від військово-облікової спеціальності (від 1 до 2 місяців).

Підготовлених військовослужбовців відряджають до органів Держприкордонслужби для виконання визначених завдань після закінчення навчання.

Варто зазначити, що для усіх військовозобов’язаних передбачені законодавством соціальні гарантії.

Усім бажаючим пропонуємо звертатися за телефоном (044) 527-62-47 або до наших підрозділів комплектування по всій Україні за посиланням: https://dpsu.gov.ua/ua/Kudi-zvertitisya/ 

Також наголошуємо, що відтепер актуальну інформацію про вакансії Держприкордонслужби можна знайти на рекрутинговій платформі «LOBBY X»:  https://army.thelobbyx.com/?sector=bordercontrol

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси