Державний кордон вже перетнуло понад 730 іноземних спостерігачів

НАЗАД
23 травня 2014 11:52

Прикордонники застосували спрощену процедуру для перетину кордону міжнародними спостерігачами, яких очікується понад 2 тисячі.

В Україну продовжують приїжджати міжнародні спостерігачі виборів Президента України. Український кордон вже перетнуло понад 730 іноземних спостерігачів.

Прикордонники застосували спрощену процедуру для перетину кордону міжнародними спостерігачами, яких очікується понад 2 тисячі. Для тих, хто має реєстрацію або заявляє про себе як офіційний спостерігач, виділено окрему смугу руху. Для даної категорії осіб існує пріоритетний порядок проходження прикордонно-митних формальностей, а у разі необхідності буде прийматися окреме рішення про їхній пропуск керівництвом прикордонної служби.

Під час виборів Президента України державний кордон буде охоронятися в посиленому режимі, що передбачає максимальну ретельну перевірку всього, що буде переміщуватися через кордон та жорсткий контроль із застосуванням усіх наявних сил та засобів за «зеленим кордоном» між пунктами пропуску.

Крім того прикордонна служба максимально сприятиме в перетині адміністративного кордону громадянам України, які будуть слідувати з Автономної Республіки Крим на виборчі дільниці в Херсонську область, для того щоб кожний з них мав можливість висловити своє волевиявлення та обрати Президента України.    

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси